fotopavouk.cz - povídání o Pavoukovi a o těchto stránkách pavoučích
Pavouček

Petr „Pavouk“ Hajner - narodil jsem se na jaře roku pětašedesátého století minulého v Praze, nyní žiji ve Volarech na Šumavě.

Fotil jsem i díky svým rodičům trochu už jako malý kluk a od konce let osmdesátých se pokouším zachytit to, co potkávám na své Cestě, nejen do citlivých vrstev svého srdce.
Básničky se pokouším psát asi od svých patnácti let.
Cestou slov i skrz hledáček hledám a někdy i nalézám to, co mne zasahuje, oslovuje. Hledám na horách, v lese, mezi lidmi, v tichu,
ve větru, v sobě.....

Fotografa Pavouka vyfotil Karel „Krakonoš“ Trska v Mrtvých horách roku desátého. Tuláka Pavouka jsem nalezl já na vrcholu hory Jedlová v roce sedmnáctém.

Po Zeměkouli jsem se toulal do léta roku patnáctého zejména s kinofilmovou zrcadlovkou Nikon FM2, používal jsem filmy Ilford a Fuji. Mé starší negativy kvalitně naskenoval pan Václav Jiroušek. Od roku šestnáctého mne doprovází digitální zrcadlovka Pentax K-50 a objektiv Sigma 17-70 mm. Pro zvědavé i pro sebe jsem vytvořil povídání o fototechnice pavoučí.

Fotografie upravuji především v programu Zoner Photo Studio. Fotoalba jsou generována v programu Jalbum se vzhledem Chameleon.
Stránky vytvářím s použitím programu KompoZer a za prvotní pomoci mého bratra Jiřího „Demižona“ Hajnera. Za připomínky děkuji i dalším tvorům v dosahu mých pavučin. Návštěvnost je sledována službou TOPlist, využívám webhosting WEDOS.

Vlákno bludné pavoučí je o mých výtvorech kdesi v soutěžích, na výstavách, v knížkách i jinde. Pokud Vás mé stránky zaujaly a chcete-li si na svůj web umístit odkaz, předem Vám moc děkuji. Zde naleznete bannery
k případnému použití.

Pojďte se mnou do světa větrů, dešťů, bouří, do světa hor. Stránka o toulkách pavoučích prozradí cosi nejen
o mých pohorkách.
Nano Green
Kudy vedou vlákna do mé pavučiny (kontakty):
adresa: Česká 61, 384 51 Volary
e-mail: pavouk@fotopavouk.cz
facebook: tu

Petr „Pavouk“ Hajner, 2010 - 2021


....zpátky na začátek stránky
....zpátky na fotopavouk.cz


TOPlist